O NÁS

Pracovní agentura EMINEX je ryze česká pracovní agentura. Činnost našeho týmu je zaměřena na poskytování komplexního servisu personálních služeb pro nově vzniklé podnikatelské subjekty, menší i větší společnosti, vyhledání zaměstnanců a sestavování týmu. Svoji činnost provozujeme na základě povolení Ministerstva práce a sociálních věcí.

Služby poskytujeme vždy na míru v souvislosti s požadavky a specifiky klienta. Nabízíme individuální a profesionální přístup. Od svého vzniku se zaměřujeme na několik dynamických oborů podnikání, našim hlavním zaměřením je vyhledávání pracovníků dle specifikací zadavatele a spokojenost zaměstnanců. Ceny za naše služby a poskytované garance kopírují současnou situaci v personalistice a zaměstnanosti v ČR. Náš sehraný tým je tvořen z odborníků a profesionálů, kteří mají dlouholeté zkušenosti. Svou práci děláme rádi a poctivě. Jsme si dobře vědomi, že v dnešní složité době je potřeba umět vhodné kandidáty nejen najít a oslovit, ale také kvalitně a dobře posoudit a vybrat. Co se týká našich pracovníků, klademe důraz na pracovitost, flexibilitu a dodržování všech zákonných předpisů a norem.

V naší online databázi máme zaregistrovány stovky uchazečů o práci a denně se registrují noví uchazeči. Naši zaměstnanci jsou odborníky v oblasti personalistiky, proto Vám dokážeme poskytnout řešení přímo na míru dle Vašich požadavků. Zajistíme Vám pracovníky na různé oblasti činnosti, nejen při nárůstu Vašich zakázek, ale i v čase dovolených, nemocí apod., a to jak krátkodobě tak i dlouhodobě. Spoluprací s naší společností zákazník v první řadě ušetří mzdové náklady, dále administrativní agendu a čas svých personalistů a mzdových účetních.